İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Arzu ÖZBEY’i Ziyaretimiz

Mekatronik Mühendisleri Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Öğr. Görv. Kübra ERDOĞAN ve İcra Kurulu Başkanı ve İstanbul Şube Başkanı Sn. M. Abdullah ÖZVER ve STEM Komisyonu Başkanı Sn. Burak BALCI İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Sn. Dr. Öğr. Üyesi Arzu ÖZBEY’i ziyaret etti.

Mekatronik Mühendisleri Derneği İcra Kurulu Başkanımız Sn. M. Abdullah ÖZVER ziyaret sonrasında Sn. Dr. Öğr. Üyesi Arzu ÖZBEY hocamıza hediye takdiminde bulundu.

Mekatronik Mühendisliği bölümü öğrencilerinin katılımıyla “Geleceğini Tasarla” konulu konferans gerçekleştirildi. Konferansta yeni mezun mühendislerin iş ararken dikkat etmesi gerekenler, iş bulma sürecindeki zorluklar ve iş bulmayı kolaylaştırılacak çözüm yollarından bahsedildi. CV nasıl hazırlanır ve Kişisel Portfolyo hazırlamanın öneminden bahsedildi.

Konferantan Kareler

13 Ekim 2022 tarihinde İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Bölüm Başkanı Sn. Dr. Öğr. Üyesi Arzu ÖZBEY hocamızı ziyaret ve keyifli sohbetimizden kareler.

×